Jedną z atrakcji jaką przygotowaliśmy dla  gości naszego obiektu jest zewnętrzna  Tężnia solankowa.

W dobie zanieczyszczonego powietrza i zwiększonej zachorowalności na górne drogi oddechowe , alergie oraz coraz większej ilości  osób zmagającymi się z niedoczynnością tarczycy powstał pomysł aby stworzyć miejsce,  w którym nasi gości mogliby wzmocnić swój organizm, nabrać sił i  w jednym czasie  połączyć  pobyt w górach z pobytem nad morzem.

Tężnia działa regenerująco, uspokajająco i kojąco na nasz organizm. Spacerując wokół tężni wdychamy minerały i mikroelementy znajdujące się w solance, które przez błony śluzowe dróg oddechowych i skórę uzupełniają ich niedobór i powodują wzrost odporności  organizmu. Cząsteczki aerozolu mają również działanie bakteriobójcze , wobec tego działają korzystnie przy przewlekłych i nawracających się infekcjach. Oddychanie przez godzinę powietrzem nasyconym solankowym aerozolem sprawia że dawka jodu jaką pochłaniamy jest równa dawce przyjętej w ciągu trzech dni plażowania.

Drugą atrakcją jest certyfikowany Plac zabaw i boisko z atestowaną bezpieczną nawierzchnią.

Z myślą o najmłodszych wybierając dostawce placu zabaw  mieliśmy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo podczas zabawy, ale także szereg korzyści dla zdrowia i rozwoju fizycznego dzieci. Wybrany plac zabaw to nowoczesny produkt wykonany na najwyższym światowym poziomie posiadający certyfikaty zgodne z europejskimi normami wydane przez TÜV.