O nas

O nas

Witamy na stronie

Domki Apartamenty Pokoje Przy Termach.

Nasz obiekt składa się z domów wykonanych w stylu architektury podhalańskiej, zlokalizowany w miejscowości Szaflary w otoczeniu dwóch kompleksów basenów termalnych Termy Szaflary oraz Gorący Potok.
Oferujemy Państwu noclegi w komfortowych rodzinnych apartamentach 2 i 3 pokojowych z własnym aneksem kuchennym oraz w apartamentach typu studio z własnym w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką oraz pokojach z łazienkami ze wspólnymi aneksami kuchennymi  w pełni wyposażonymi. Dostępne posiadamy również  Domki na wyłączność .

Na terenie obiektu znajduje się darmowy parking, zewnętrzna Tężnia solankowa (atrakcja niedostępna w okresie zimowym ) oraz miejsca do grillowania. Certyfikowany plac zabaw z małym boiskiem oraz boisko do piłki plażowej.

Internet

WIFI
Do dyspozycji naszych gości jest bezpłatny bezprzewodowy szerokopasmowy internet w technologii wifi.

Zasady pobytu

Atrakcje dla dzieci

Na terenie obiektu znajduje się certyfikowany plac zabaw z boiskiem, z atestowaną bezpieczną nawierzchnią, oraz boisko do piłki plażowej.

Boisko z atestowaną bezpieczną nawierzchnią.

Wybrany plac zabaw to nowoczesny produkt wykonany na najwyższym światowym poziomie posiadający certyfikaty zgodne z europejskimi normami wydane przez TÜV.

Wycieczka, a może transport, a nawet transfer?
O to nasz sprawdzony partner.
F.H.U. GREG Szaflary

Wycieczki jednodniowe, Skibus, Taxi, Transfery

Masz jakieś pytania?  Chcesz poznać cenę ? 
Zadzwoń   +48 609 761 642.

Nasz Partner posiada odpowiednie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, a także zezwolenie Organizatora Turystyki wydane przez Marszałka Województwa Małopolskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową.

Najbliższe lotnisko to Poprad- Tatry airport oddalone o 39,4 km.  Lotnisko w Krakowie znajduje się 76,8 km od naszego obiektu.

Czech CS English EN French FR German DE Polish PL Slovak SK Ukrainian UK
error: Content is protected !!